Sufit?

Dość przewrotna nazwa jak na strefę jogi a jednak. Fit to wysportowany i aktywny. Su- to ja, aktywna Su. SUFIT to miejsce gdzie mocuje się haki na chusty. Ćwiczymy w chustach zawieszonych między podłogą a sufitem, zmieniając całkowicie punkt widzenia. To nowe spojrzenie na ciało, jego ograniczenia i możliwości, daje poczucie sensu i nieograniczone pokłady energii. Wsłuchaj się w siebie, poczuj rytm swojego życia. Bądź swoim najlepszym doradcą, najlepszą wersją siebie. Tu gdzie jesteś, z tym co masz i z tym co potrafisz, znajdź rytm swojej praktyki w strefie jogi SUFIT.

Nie musi być perfekcyjnie, by było idealnie. Jesteś w ciąży i czujesz się jak cień? Zmagasz się z chorobą i chcesz wzmocnić się psychicznie? Joga jest dla Ciebie po prostu zbyt nudna i kojarzy się tylko z medytacją? Chcesz poznać inne style praktyk jogi, jak najbardziej dynamiczna power vinyasa joga? Szukasz innowacyjnych form aktywności fizycznej? Męczą Cię deklaracje i umowy o współpracę? To miejsce jest właśnie dla Ciebie. U nas jak płacisz to ćwiczysz, nie ćwiczysz – żałujesz a my tęsknimy za Tobą.

Tu nie ma ograniczeń! Jesteśmy elastyczni również i w życiu ;), służymy pomocą oraz wieloletni¬m doświadczeniem. Jesteśmy tu dla Ciebie i razem możemy więcej. Proponujemy zajęcia dla każdego i w każdym wieku w bloku porannym i popołudniowym.

Masz jakiś pomysł? Koniecznie poinformuj nas o tym. Sufit, to jedyna w mieście strefa jogi dynamicznej oraz statycznej, miejsce dla wszystkich miłośników praktyk w stylu boso na macie.

Zapraszamy !

Keep Calm And Sufit On :)

Lat
doświadczenia
Profesjonalnych
trenerów
Zajęć
każdego tygodnia
Warsztaty
w miesiącu

Znajdź swój rytm

Silne i piękne
ciało
Zdrowe codzienne
życie
Różnorodne
ćwiczenia
Kreatywne miesięczne
cele