Oto nasz zespółJoga, Pole Dance, Pilates

studio SUFIT - Zuzanna Stasiak Air Joga Pole Dance instruktor
Zuzanna Stasiak
Instruktor

Miłośniczka jogi, świadomego i zdrowego stylu życia. Wegetarianka. Założycielka studia SUFIT.
Na co dzień mama 2 chłopców. Uwielbia się śmiać, gotować, czytać książki i nieustannie uczyć się nowych rzeczy.
Ukończyła Komunikację w Biznesie na wydziale Zarządzania na Ekonomicznym Uniwersytecie w Poznaniu. Założycielka studia SUFIT.
Dyplomowany nauczyciel hatha/vinyasa jogi z tytułem RYT 200, należący do międzynarodowej organizacji Yoga Alliance oraz jogi w chustach. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności ćwiczenia psychofizyczne. Od wielu lat związana z jogą, fitnessem i pracą z ciałem. Organizuje liczne warsztaty oraz wyjazdy z jogą. Nieustannie się rozwija biorąc udział w licznych kursach i  szkoleniach.

studio SUFIT - Paulina Timoszyk Pole Dance instruktor
Paulina Timoszyk
Pole dance - instruktor

Tancerka i trenerka Pole Dance, certyfikowany instruktor Bungee Gym (treningi na linach bungee). Założycielka swojej szkoły Pole Dance w Świebodzinie. Od kilku lat codziennie trenuje Pole Dance, zakochana w stylu exotic pole. Szkoliła się u Międzynarodowych mistrzów między innymi Malwiny GS, Bereniki Nienadowskiej, Agaty Kocińskiej, Sonii Kajdanowskiej czy Krystiana Izerta oraz Klaudii Nowak. Tańczy od 12 lat w różnych rytmach i stylach, od towarzyskiego, przez rury po współczesny i jego różne odmiany takie jak: jazz, modern jazz po Hip-hop, locking, popping, krumping czy house.

studio SUFIT - Katarzyna Szlacheta Pole Dance instruktor
Katarzyna Szlacheta
Pole dance - instruktor

Certyfikowana instruktorka Pole Dance oraz fitness. Właścicielka własnej szkoły w Słubicach. Ukończyła kurs Vertical Dance Pole Dance trenuje od wielu lat cały czas podnosząc swoje kwalifikacje na warsztatach ucząc się u najlepszych sportowców takich jak m.in. : Anastasia Skukhtorova, Anastasia Sokolova, Berenika Nienadowska - Krajewska, Malwina Ginter - Stenka, Damian Kutryb i wiele innych. Instruktor roku fitness 2018.