Oferta zajęćAir Joga, Pole dance, Pilates ...

Wybierz dla siebie ...

 Power Joga

studio SUFIT - Power Joga

Power joga – dynamiczna sekwencja asan oparta na płynnych przejściach i synchronizacji ruchu z oddechem. To jest właśnie flow, gdy płyniemy przez sekwencję. Sesje vinyasy są zawsze inne, poprzedzone spokojną rozgrzewką. Idealna metoda do praktyki przy muzyce. Możesz się spotkać z nazwami power vinyasa joga , vinyasa slow, co daje Ci informację o intensywności zajęć. Zajęcia zakończone relaksem.

Zadzwoń lub napisz  

 Joga KIDS

studio SUFIT - Joga KIDS

Zajęcia jogi dla dzieci łączące klasyczną jogę (z wykorzystaniem wszystkich pomocy jak bloki, wałki, paski, drabinki) z air jogą ( z wykorzystaniem chust podwieszonych pod sufitem). Świadomość ciała, prawidłowa postawa, rozciąganie i wzmacnianie, ròwnowaga, koncentracja, skupienie i relaks przeplatane różnymi zabawami grupowymi z wiedzą o ciele i emocjach.

Zadzwoń lub napisz  

 Yin Joga

studio SUFIT - yin joga

Joga powięziowa jest to bardzo spokojna i powolna praktyka, gdzie wszystkie asany wykonuje się na macie w pozycji siedzącej lub leżącej. Yin joga jest idealna dla osób, które mają problemy ze stawami lub są kontuzjowane. Jest to wyzwanie dla umysłu, gdyż w jednej pozycji trwasz do 5 minut a wszystko dla dobra stawów, ścięgien oraz tkanki łącznej.

Zadzwoń lub napisz  

 Pole Dance

studio SUFIT - pole dance

Pole dance to intensywny trening siłowy z elementami tańca i akrobatyki, w którym pracują wszystkie mięśnie. Wzmacnia, wysmukla sylwetkę, poprawia elastyczność ciała, daje satysfakcję, zwiększa pewność siebie, to świetna zabawa i pigułka na kompleksy. Zajęcia dedykowane dla różnych grup wiekowych również dzieci i nastolatek, rozpoczynają się rozgrzewką i kończą streachingiem.
Jak się przygotować ? W dniu treningu nie używaj balsamu do ciała, zdejmij najdrobniejszą biżuterię, pij dużo wody. Ubierz krótkie wygodnie spodenki oraz top. Im więcej skóry tym lepsza przyczepność do rury podczas zajęć. Zajęcia prowadzone według autorskiego programu Katarzyny Szlachety. Możesz się mile zaskoczyć, jak szybko zrobisz postępy.

Zadzwoń lub napisz  

 Pilates - zdrowy kręgosłup

studio SUFIT - Pilates

Chcesz uwolnić ból z pleców i wzmocnić całe ciało ?
Pilates – zdrowy kręgosłup, to dynamiczne zajęcia wzmacniające całe ciało (mięśnie grzbietu, brzuch, pośladki, nogi) ze szczególnym naciskiem na kręgosłup. Korzyści: poprawa postawy, wzmocnienie głębokich parti mięśniowych, uelastycznienie ciała, lepsze samopoczucie, poprawa wyglądu sylwetki. Ćwiczenia dla wszystkich bez względu na wiek, czy staż treningowy. Zajęcia rozpoczynają się od rozgrzewki, następnie przechodzimy do ćwiczeń w pozycji pionowej lub na macie z wykorzystaniem piłek ovoball, bloków drewnianych, rolerów lub taśm, zakończone rozciąganiem i krótkim relaksem.

Zadzwoń lub napisz  

 Air Joga

studio SUFIT - Air Joga, Aerial Joga

Air Joga to zajęcia wzmacniająco, rozciągająco, relaksacyjne oczywiście na bazie jogi. Zajęcia dla każdego, niezależnie od poziomu. Jedynym ograniczeniem jest liczba chust, długaśne i ostre paznokcie oraz poważne problemy zdrowotne. Wyobraź sobie, że latasz… powietrze dotyka twojej skóry, czujesz wolność. Połącz to uczucie z elementami jogi, stretchingu oraz akrobatyki. Zajęcia do muzyki zakończone kilkuminutową sesją odprężająco-relaksacyjną w zawieszeniu w chuście z wykorzystaniem aromaterapi. Ćwicząc w zawieszeniu, między podłogą a sufitem łączysz świetną zabawę z korzyściami zdrowotnymi. Korzyści: wzmacniasz mięśnie brzucha bez obciążania kręgosłupa, zwiększasz przestrzenie między kręgami co pomaga w zwalczaniu bólu, pomaga przy wykonaniu zaawansowanych asan, uwalnia napięcie w mięśniach, redukuje stres, gwarantuje świętą zabawę

Zadzwoń lub napisz